Врізний поворотний світильник Feron DLT201 (чорний)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 32404
257 ₴
234 ₴
Показати оптові ціниСвітильник карданний поворотний Feron DLT201 чорний під лампи MR16.
Карданний (регульований) світильник під лампу типу MR-16 використовується як основне, так і спрямоване освітлення, оскільки дає змогу регулювати напрямок світлового потоку.
Кут нахилу світильника становить до 30o в кожній із двох площин.
Дуже добре підходить для стель Грільято
Це забезпечує гнучкість під час планування світлових акцентів, надаючи можливість створення яскравого освітлення однієї або декількох зон, або акцентовано підсвічувати окремі об'єкти.
Найчастіше використовується у сфері інтер'єрної підсвітки торгових і адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових зали, галереї, а також побутових приміщень.
Також до цього світильника ви можете підібрати світлодіодну лампу типу MR-16

| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 43 мм |
| Діаметр врізного отвору | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | MR16 |
- Ціна: 234 ₴



