



Світлодіодна підвісна люстра Diasha 1104/2-1000BK 43Вт
- Готово до відправки
- Код: 1104/2-1000BK
3 406 ₴
2 756 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний лінійний підвіс у чорному кольорі створює акуратне робоче й атмосферне освітлення над столом або в центрі кімнати. Витягнута форма з двома паралельними лінійними секціями, прозорі розсіювачі та чорна монтажна планка підкреслюють сучасний характер моделі.
Світильник підвішується на два троси з регульованою висотою, тому його можна налаштувати під конкретну зону. Потужність 43 Вт зазвичай вистачає для базового освітлення площі до 7 м² залежно від висоти стелі та кольору інтерєру. Керування настінний вимикач.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 43 Вт |
| Світловий потік | 2365 лм |
| Тип світильника | Підвісний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 135 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Температура світіння | 3200K, 4100K, 6500K |
| Мінімальна висота | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 756 ₴



