

Магнітний світильник трековий Diasha 10W 4000К PPF-JGW-FG-10W-BK
- Готово до відправки
- Код: PPF-JGW-FG-10W-BK
217,35 ₴
172,35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Лінійний LED світильник у чорному матовому виконанні створює рівномірне нейтрально-біле освітлення 4000К, що доречно виглядає в сучасних інтер’єрах. Прямокутний корпус виглядає стримано, а кут 120° допомагає м’яко підсвічувати зони без різкого контрасту та зайвих тіней. Модель розроблена для трекових рішень 220 В і передбачає магнітне кріплення, завдяки якому освітлення можна оперативно адаптувати під поточні задачі простору.
Магнітна трекова система освітлення (Magnetic Track Light System)
Універсальна конструкція дає змогу легко переміщати світильники в будь-яку точку треку, а також додавати кількість або тип світильників без додаткового монтажу. Це вкрай зручно, якщо виявилося недостатньо світла або Вам необхідно змінити місце або сценарій освітлення.
Трек відрізається до потрібної довжини в будь-якому місці, що дає змогу максимально точно підібрати розмір трекової системи під конкретне приміщення.
Наявність горизонтальних і кутових з'єднань робить можливим збирання будь-яких конфігурацій треків і забезпечить безшовні стики по всій довжині конструкції!
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 550 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 31 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип світильника | Трековий |
- Ціна: 172,35 ₴



