



Світлодіодна люстра Diasha 2539G dimmer 50Вт
- Готово до відправки
- Код: 2539G dimmer
2 749,50 ₴
2 099,50 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця модель поєднує сучасний дизайн з керованим світлом: два світлові модулі у формі кілець створюють рівномірне освітлення, а пульт дистанційного керування додає зручності у щоденному використанні.
Потужність близько 50 W розрахована на кімнату орієнтовно до 9 м² залежно від висоти стелі та оздоблення поверхонь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 2750 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Температура світіння | 3200K, 4100K, 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099,50 ₴



