Люстра світлодіодна Esllse RADIST ICE 40W 345x480x120мм чорна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
1 070 ₴
1 060 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра RADIST
Потужність освітлення: 40 Вт
Освітить приміщення до 10 м²
Матеріал корпусу: метал
Колір корпусу: чорний
Матеріал розсіювача: акрил
Колір розсіювача: білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 34.5 см |
| Висота | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴












