Люстра світлодіодна LUMINARIA ICEBERG SQUARE RGB 80W 4S WHITE/ICE з пультом ДК
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
4 620 ₴
3 620 ₴
Показати оптові ціни
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник ICEBERG SQUARE RGB 80W 4S має привабливий і сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він прекрасно вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника ICEBERG SQUARE RGB 80W 4S виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується прозорий акрил ("колотий лід").
Освітлення
LED світильник ICEBERG SQUARE RGB 80W 4S має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника ICEBERG SQUARE RGB 80W 4S можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра ICEBERG SQUARE RGB 80W 4S - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 26 м².
Монтаж
Стельовий світильник ICEBERG SQUARE RGB 80W 4S може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.p>
Розмір і вагаtrong> Переваги Комплектація
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 80 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Luminaria |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 51.8 см |
| Ширина | 51.8 см |
| Висота | 11 см |
| Характеристики випромінювання | |
| Температура світіння | 3000К-6500К |
- Ціна: 3 620 ₴



