Люстра світлодіодна LUMINARIA ICEBERG ROUND RGB 60W 3R WHITE/ICE з пультом ДК
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
3 950 ₴
2 950 ₴
Показати оптові ціни
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник ICEBERG ROUND RGB 60W 3R має привабливий і сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він прекрасно вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника ICEBERG ROUND RGB 60W 3R виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується прозорий акрил ("колотий лід").
Освітлення
LED світильник ICEBERG ROUND RGB 60W 3R має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника ICEBERG ROUND RGB 60W 3R можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра ICEBERG ROUND RGB 60W 3R - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 20 м².
Монтаж
Стельовий світильник ICEBERG ROUND RGB 60W 3R може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
- Ширина: 618 мм;
- Довжина: 618 мм;
- Висота: 110 мм;
- Розмір основи: Ø220 мм;
- Вага: 2 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- RGB підсвітка;
- Керування світильником за допомогою мобільного додатка (ZhiQiang PRO);
- Максимальний світловий потік: 9000Lm;
- Площа освітлення: до 20 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Luminaria |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 61.8 см |
| Ширина | 61.8 см |
| Висота | 11 см |
| Характеристики випромінювання | |
| Температура світіння | 3000К-6500К |
- Ціна: 2 950 ₴



