Світильник підвісний Esllse SIENA R GX53 83x1000мм чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
650 ₴
550 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник SIENA з регульованим по висоті підвісом
Кількість ламп: 1
Розмір цоколя: GX53
Рекомендована потужність ламп: до 15 Вт
Розмір: 83x1000 мм
Корпус із металу
Колір корпусу: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | GX53 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 8.3 см |
| Висота | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴










