Люстра Esllse KRYSTAL 12xE14 R 600x170 CHROME
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
6 800 ₴
5 800 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна і ефектна стельова люстра з кришталевими елементами - ідеальне рішення для створення розкішного і одночасно затишного інтер'єру. Завдяки багатогранним підвісам світло красиво заломлюється, наповнюючи кімнату м'яким сяйвом і блиском.
Люстра має компактну пристельову конструкцію, що прекрасно підходить для квартир зі стандартною висотою стелі. Вона гармонійно впишеться у вітальню, спальню або обідню зону.
Характеристика:
- Тип: стельова
- Кількість ламп: 12
- Цоколь: E14
- Діаметр: 60 см
- Матеріал: Метал, декоративні елементи - скло.
- Колір: хром / прозорий
- Тип кріплення: планка
- Напруга: 220 В
Переваги:
- Яскраве рівномірне освітлення для кімнат 18-25 м2
- Ефектний дизайн з кришталевим блиском
- Підходить для низьких і стандартних стель
- Сумісна з LED лампами (економія електроенергії)
- Легко комбінується з сучасним і класичним інтер'єром.
ПОСТАЧАЄТЬСЯ БЕЗ ЛАМП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 12 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴



