



Настільна лампа світлодіодна ESLLSE METEOR RGB 120x295мм сенсорна з акумулятором біла
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
780 ₴
680 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа METEOR призначена для акцентного підсвічування предметів на столі або м'якого освітлення кімнати в темний час дня. Виконує функції нічника і декоративного освітлення.
Світильник оснащений акумулятором 1000 mA і може працювати автономно до 6 годин (режим нічник).
Управління здійснюється за допомогою сенсорної кнопки або пульта:
- включення/вимикання світильника
- зменшення і збільшення яскравості світильника
- зміна кольору світіння
Світильник призначений для використання в сухих і теплих приміщеннях і має ступінь захисту від пилу і вологи IP20.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 300 лм |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Сенсорне |
| Напруга живлення | 5В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 295 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | до 6 часов |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴



