
Гнучкий світлодіодний SMART світильник DYVOSVIT RGB 10Вт
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
550 ₴
450 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучкий світлодіодний світильник DYVOSVIT RGB 10W
Гнучкий світлодіодний світильник DYVOSVIT — сучасне рішення для декоративного та функціонального підсвічування. Завдяки RGB підсвітці дозволяє створювати різні світлові сценарії — від спокійного освітлення до яскравих кольорових ефектів.
Гнучка конструкція дає змогу легко формувати потрібну форму та використовувати світильник у будь-яких інтер’єрних рішеннях.
Основні характеристики:
- Тип: гнучкий світлодіодний світильник (LED неон)
- Потужність: 10 Вт
- Напруга: 5 В (USB)
- Джерело світла: SMD5050 (150 LED)
- Довжина: 5 м
- Розмір профілю: 16×6 мм
- Світіння: RGB (7 кольорів / понад 16 млн відтінків)
- Керування: SMART (додаток/ пульт)
- Ступінь захисту: IP65 / IP20
- Матеріал: силікон, ПВХ, метал
Переваги:
- гнучка форма для реалізації будь-яких дизайнерських рішень
- можливість зміни кольорів і режимів освітлення
- живлення від USB — зручно підключати до різних пристроїв
- низьке енергоспоживання
Сфера застосування:
- декоративне підсвічування інтер’єру
- підсвітка меблів, полиць, ніш
- освітлення ТВ-зони або робочого місця
- використання у кафе, барах, шоурумах
- оформлення святкових або дизайнерських інсталяцій
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодний неон |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



