
Люстра світлодіодна СМАРТ з пультом Esllse CUBES 40W 3S SMART-530x160x55-WHITE
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
1 090 ₴
990 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керований світлодіодний СМАРТ світильник CUBES
Керується з пульта, вимикача та смартфона:
• зміна кольору свічення
• зміна яскравості свічення від 10 до 100%
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (нейтральне світло, тепле світло, холодне світло)
• функція нічник
Потужність освітлення: 40 Вт
Висвітлить приміщення до 12 м²
Розмір: 530x160x55 мм
Матеріал корпусу: метал
Колір корпусу: білий
Матеріал розсіювача: силікон
Колір розсіювача: білий
Кріпиться на монтажну планку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 2100 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 16 см |
| Висота | 5.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴



