Світлодіодний світильник Esllse SOLO 100W ON/OFF 1180x150x41-BLACK
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
1 099 ₴
999 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний (або накладний) світлодіодний світильник SOLO з регульованим по висоті підвісом
Керується з вимикача
Потужність освітлення: 100 Вт
Освітить приміщення до 20 м²
Розмір: 1180x150x41 мм
Колір світіння: 4000К (білий нейтральний)
Матеріал корпусу: метал, полістирол
Колір корпусу: чорний
Матеріал розсіювача: пластик
Колір розсіювача: білий матовий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 118 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 4.1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴



