

Настільна лампа сенсорна Diasha 5W 50819-1GR 3200K-4100K-6500K
- Готово до відправки
- Код: 50819-1GR
780 ₴
715 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плафон лампи має округлу форму, що забезпечує м'якість і плавність ліній, придатних для багатьох стилів інтер'єру.
Головна особливість цього лед світильника - сенсорне управління, яке робить процес використання максимально зручним і сучасним. За допомогою одного дотику ви можете легко регулювати яскравість світла, створюючи комфортну атмосферу для читання, роботи або відпочинку.
Лампа настільна також обладнана функцією регулювання колірної температури, що дозволяє налаштувати тепле, нейтральне або холодне світло відповідно до ваших потреб. Це особливо важливо для створення ідеального освітлення залежно від часу або настрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сірий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 275 лм |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Діаметр | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴



