Ландшафтний світильник Ardero
Світильники використовуються для підсвічування тротуарів і паркових доріжок, сходів, ландшафтної й архітектурної підсвітки. Встановлюються в ґрунт уздовж доріжок або безпосередньо в самі доріжки. Для фасадного підсвічування світильники встановлюють у ґрунт безпосередньо біля стін будівлі, тому світловий промінь дає гарний світловий малюнок на стіні.
Міцний корпус із литого під тиском алюмінію забезпечує необхідне тепловідведення. Використання високоякісних силіконових ущільнювачів забезпечує високий ступінь захисту від пилу та вологи. Оптичний блок захищений ударостійким загартованим склом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення сходів, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для освітлення ганку, Для освітлення навісів та альтанок, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях, Для освітлення скульптур, Для освітлення елементів ландшафтного дизайну, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для підсвічування дерев та рослин, Для освітлення теплиць, Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення садових доріжок |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 230 В |
| Цоколь | GU10 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 14 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 6 см |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴





