Світильник виготовлений із металу та призначений для освітлення житлових, громадських та офісних приміщень. Як джерело світла може бути застосована 1 лампа типу MR16 з цоколем GU5.3, яка під'єднується безпосередньо до мережі змінної напруги 220 В (лампа до комплекту не входить).
Максимальна потужність лампи — 50 Вт. Виріб не містить шкідливих і токсичних речовин, які можуть впливати на здоров'я людини. Завдяки сильному та сучасному дизайну, світильник підійде до будь-якого інтер'єру та може бути використаний як основне або допоміжне освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Shenzhen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр врізного отвору | 65 мм |
| Вага | 79 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴



