



Світлодіодна стрічка преміум LEDTech COB/FCOB 12 V 384д/м 4000 К 5 мм
- Готово до відправки
- Тільки оптом
300,12 ₴/м
200,12 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниВнимание!!! Стрічка продається кратно 5 метрів!!!
Світлодіодна стрічка COB SLIM унікальна своєю шириною, складником усього 5 мм за кількості світлодіодів 384д/м і споживанням усього 10 вт.
Це дає змогу використовувати її для декорування меблів, особливої підсвітки у вузьких отворах. Низька ширина стрічки дає змогу використовувати її для підсвічування компактних виробів. Її застосовують у місцях, де потрібне рівномірніше яскраве освітлення, без прогалин, завдяки великій щільності світлодіодів. Під час монтажу можна використовувати зони стрічки короткі 2.1 мм, що дає змогу точніше підібрати потрібну довжину.
Світловий потік стрічок COB відрізняється від стрічок з окремими світлодіодами набагато більшою рівномірністю, через використання безлічі кристалів і єдиного для всіх них шару люмінофора. У їхньому суцільному світі не видно окремих точок, виходить суцільна безперервна лінія світла. Плюс до цього завдяки використанню люмінофора отримує ширший кут освітлення, 180 градусів, ніж у SMD-стрічок (120 градусів).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світлодіодів | COB |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Інтервал різання | 2.1 см |
| Світловий потік | 1100 лм |
| Ширина | 5 мм |
| Світлодіодів шт/м | 384 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Ціна вказана за 1м. |
- Ціна: 200,12 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м



