Світлодіодна стрічка LS-2835 192LEDs/m 17.6 W 24 V 5000 K PREMIUM LED STRIP LUMINARIA COLORS
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: D8192-24V-10mm
387 ₴/м
287 ₴/м
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка продається лише раз 5 м!!!
Переваги LED-стрічки LUMINARIA:
- Яскравість і насиченість. Світлодіоди преміумкласу забезпечують рівномірне та потужне світло без мерехтіння.
- Енергозбереження. Сучасні LED технології мінімізують споживання енергії, зберігаючи ваші витрати.
- Міцність і довговічність. Ресурс роботи дає змогу насолоджуватися освітленням роками.
- Легкий монтаж. Самоклейка основа високої якості забезпечує швидке та надійне кріплення на будь-яку поверхню.
Сфери застосування:
- Освітлення інтер'єрів: вітальні, кухні, спальні, ванні кімнати.
- Акцентне підсвічування меблів, полиць або робочих зон.
- Декоративні рішення для свят, вечірок або рекламних конструкцій.
- Освітлення фасадів, терас, альтанок або автомобільного простору.
Характеристики:
- Напруга живлення: DC24V;
- Максимальна потужність: 17,6 W/m;
- Світловий потік: 2480lm/m;
- Колірна температура: 5000К;
- Ступінь захисту: IP20;
- Кількість світлодіодів на метр: 192led/m;
- Індекс передавання кольору: >90;
- Мінімальна довжина відрізання: 41,67 mm;
- Тип світлодіодів: SMD 2835;
- Розміри: 5000*10*1,5 mm;
- Гарантія, років: 5.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 5000K |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Світловий потік | 2480 лм |
| Ширина | 10 мм |
| Світлодіодів шт/м | 192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴/м



