

Підвісна люстра Diasha на 6 ламп чорний/хром D1332/D450BK+HR
- Готово до відправки
- Код: D1332/D450BK+HR
5 655 ₴
5 005 ₴
Підвісна люстра Diasha на 6 ламп D1332/D450BK+HR
Лаконічний і водночас дуже стильний дизайн цієї люстри на 6 ламп у стилі лофт підійде для цінителів мінімалізму та свободи думки в інтер'єрі.
Стиль "Лофт" зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, які віддають перевагу комфорту і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, артпростору, коворкінги, квестуми. Завдяки регулюванню шнура можна підібрати оптимальну висоту світильника.
Люстра розроблена для використання лампи стандарту MR16 із цоколем GU10.
Лампа до комплекту не входить.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | GU10 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Чорний |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 см |
| Висота | 130 см |
- Ціна: 5 005 ₴



