


Підвіс лофт сітка 3212 MSK Electric
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3212
550,85 ₴
450,85 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісні світильники лофт у формі сіток.
Оригінальний металевий каркас чорного кольору — це політ за межі стандартного інтер'єру. Він привертає увагу своїми хитромудрими формами, акцентуючи увагу на стелі.
Модель створена, щоб дарувати світло та візуально розширювати простір, підкреслюючи його загальну стилістику. Джерела світла рівномірно заповнюють простір, створюють необхідні світлові акценти та приємну атмосферу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Чорний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 21 см |
| Висота | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450,85 ₴



