Декоративна люстра Sirius — це втілення елегантності та сучасного дизайну, яке додасть шарму та стилю вашому приміщенню.
Діаметр люстри становить 620 мм, а висота — 230 мм. П'ять круглих плафонів зі скла забезпечують м'яке та рівномірне освітлення. Люстра обладнана п'ятьма цоколями Е27, що дає змогу використовувати лампочки до 60 ватів.
Лаконічний дизайн цієї люстри не має нічого зайвого — він простий, але ефективний. Він легко впишеться в будь-який стиль інтер'єру, надаючи йому естетики та комфорт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Золото |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Sirius |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 62 см |
| Висота | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 142 ₴



