
Підвісний світильник Sirius Vienna PRD 4631-P BK R-GD
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4631-P
1 494 ₴
994 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра "Sirius PRD-4631 P-BK-R-GD" — це чудовий варіант для тих, хто любить яскраві та стильні рішення. Вона має один плафон, зроблений із високоякісного матеріалу.
Фарбування металевої конструкції виготовлене в чорний колір, що чудово поєднується з іншими предметами декору. Золотиста вставка на плафоні надає люстру оригінальності й неповторності.
Люстри ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, артпростору, коворкінги, квесруми.
Лампи для світильника Ви можете вибрати самі, у такий спосіб Ви можете регулювати яскравість і колір світіння.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | GX5.3 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Золото |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Sirius |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28.5 см |
| Діаметр | 6.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 994 ₴



