


Світильник у стилі лофт MSK Electric Verona з поворотними плафонами SQ 1750-7
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SQ 1750-7
4 719,60 ₴
4 219,60 ₴
Показати оптові ціниУ світильник ставляться лампи в G-45 з патроном Е27 "кулька" потужністю від 4 до 10 W
Споти та світильники як циліндри з поворотним механізмом виробництва MSK ELECTRIC — просте рішення в стилі лофт для складних завдань. Особливості конструкції наших світильників розділяють лінійку на моделі з настінним типом кріплення й стельовим. Настінні типи кріплення встановлюються на вертикальні поверхні для досвітки та уточнення складної геометрії оточення. Наприклад, бічна підсвітка драбини настінними світильниками у формі циліндра, не найпоширеніший варіант, але дуже ефективний, коли потрібна додаткова мобільність і опціональність у налаштуванні світильника. Часто дизайнери створюючи інтер'єр, акцентують на його деталях саме за допомогою світла.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 7 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Діаметр | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір плафона | Чорний |
- Ціна: 4 219,60 ₴



