



Світлодіодна стрічка LS108 SANAN COB 320SMD(2110)/m 9W/m 12 V 5m 6500 K
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
655 ₴
595 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка Premium LS108 320SMD(2110)/m ідеально підходить як ненав'язлива м'яка підсвітка.
Також у нас ви можете підібрати до стрічки:
Блоки живлення — http://svet-ot-a-do-ya.com.ua/g4803292-bloki-pitaniya-transformatory
Алюмінієвий профіль — http://svet-ot-a-do-ya.com.ua/g4567503-alyuminievyj-profil-dlya
Контролери, димери, підсилювачі LED — http://svet-ot-a-do-ya.com.ua/g4807114-kontrollery-dimmery-usiliteli
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість кольорів | 320 |
| Колір світіння | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 9 Вт |
| Габарити | |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в одній упаковці | 5m |
| Самоклейка | так |
| Колір плати | білий |
| Споживана потужність | 9W/m |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴



