

Настільна лампа XG-203 220V E27 White TNSy
- Готово до відправки
- Тільки оптом
310,80 ₴
210,80 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Показати всі оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа XG-203 220V E27 White TNSy
Світильник обладнаний керамічним патроном Е27 під лампу загального призначення, тому ви самі можете вибрати вигляд лампи для нього й у такий спосіб керувати яскравістю й температурою світіння.
Конструкція корпусу дає змогу регулювати висоту світильника, положення плафона та спрямовувати світло в потрібну точку, щоб не зліпити очі.
Ця модель є ще в чорному кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Виробник | TechnoSystems |
| Країна виробник | Китай |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Діаметр | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210,80 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.



