Коли романтика, смак і бажання розвиватися переповнюють — народжуються такі предмети інтер'єру. Хоча назвати їх предметами не повертається мова. Швидше це і є втілення стилю, навколо якого починає зароджуватися весь інший інтер'єр!
Представляємо нову серію підвісів SKYLINE від вітчизняного виробника.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 25 см |
| Довжина | 120 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Україна |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип вимикача | Настінний |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Лампочки в комплекті | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830,80 ₴






