Коли романтика, смак і бажання розвиватися переповнюють — народжуються такі предмети інтер'єру. Хоча назвати їх предметами не повертається мова. Швидше це і є втілення стилю, навколо якого починає зароджуватися весь інший інтер'єр!
Представляємо нову серію світильників NORDIC у скандинавському стилі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Хром |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 15 см |
| Діаметр | 15 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250,60 ₴






