Світильник Citilux SQUARE 24W WHITE виготовлений за технологією DOUBLE, особливість якої полягає в одночасному світінні двох потоків світла — теплого та холодного. Настінний світильник SQUARE чудово підійде для додаткового освітлення сучасного інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maysun |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Тип світильника | Накладної |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 585 ₴





