Світлодіодний секційний прожектор Luxel 305х415х65мм 220-240V 150 W IP65 (LED-LX-150C)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LED-LX-150C
4 065,30 ₴
3 615,30 ₴
Показати оптові ціниКомпанія Luxel представляє до вашої уваги один із найпотужніших освітлювальних приладів у лінійці. «Набірна модель» LED-LX дасть змогу підібрати оптимальну потужність джерела світла, кут і ступінь освітленості під індивідуальні завдання. LED-LX чудово підійде як для освітлення невеликих прибудинкових територій, так і для великих площ різного призначення. Конструкція виробу дає змогу змінювати кут кожної секції, що дасть змогу максимально ефективно розподілити освітлення. У прожекторі використовуються світлодіоди з високою продуктивністю, що дають змогу виконати будь-які завдання з освітленості. LED-LX забезпечить чималу економію енергоспоживання й тривалий термін експлуатації, порівнюючи з аналогами, пропонованими на ринку України.
Якісно — технічні характеристики та переваги
- Має ступінь захисту IP65, підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання
- Широкий діапазон робочих температур
- Світлова температура 6500K
- Кут розсіювання 120
- Світловий потік 100 lm/w
- Економія електроенергії вдесятеро
- Ресурс 50000 годин
- Гарантія 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Метал |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 150 Вт |
| Світловий потік | 15000 лм |
| Кількість світлодіодів | 162 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
- Ціна: 3 615,30 ₴



