

Підсвітка Світлодіодна LED 12W
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
883,20 ₴
706,56 ₴
Показати оптові ціни Led світильник підсвітка 12W 4000К, використовується для підсвічування картин, світлин і дзеркал у житлових і комерційних приміщеннях. У підсвітці встановлені чипи Elec-tech, споживана потужність світлодіодів 12 вт, колір світіння світлодіодів 4100К нейтральний (між теплим 2800 K і холодним 6000K).
Для зручного освітлення картини або дзеркала.
Корпус світлодіодної підсвітки виготовлений із якісного пластику, світлодіоди закриті матовим акриловим пластиком.
Переваги світильника:
Низька споживана потужність 12 ватт;
Легко встановлюється;
Довгий ресурс роботи світлодіодів 50000 годин;
Якісне покриття
Застосування світильника:
Підсвітка дзеркал;
Підсвітка картин;
Підсвітка фотографій;
Підсвітка вітрин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maysun |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 42 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Кут розсіювання | 160 |
| Захист очей | Є |
| Світловий потік, lm | 960 |
- Ціна: 706,56 ₴



