

Підсвітка Декоративна LED 3 W 4100 K WH
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
900,45 ₴
Показати оптові ціни Led-світильник підсвітка декоративний 3 Вт, використовується для підсвічування картин, світлин, стін, вітрин, статуй, ніш, прорізів, ліфтів та інших архітектурних рішень у сучасному будівництві в житлових і комерційних приміщеннях.
Корпус світильника виготовлений із якісного алюмінію, можливість повороту випромінювача надає велику універсальність у використанні та монтажі. У світильнику використаний світлодіод із лінзою, що дає більшу енергоефективність і яскравий спрямований пучок світла.
Переваги світильника:
Універсальність;
Легко встановлюється;
Сучасний дизайн;
Якісне покриття.
Застосування світильника:
Подсветка стен;
Підсвітка картин;
Підсвітка статуй;
Підсвітка вітрин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maysun |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Кут розсіювання | 60 |
| Світловий потік, lm | 270 |
- Ціна: 900,45 ₴



