

Підсвітка Декоративна під лампу GU10 SN SA-LW
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
988 ₴
788 ₴
Показати оптові ціни Led світильник підсвітка под світлодіодну лампу з цоколем GU-10, використовується для підсвічування картин, фотографій, стін, вітрин, статуй, ніш, прорізів, ліфтів та інших архітектурних рішень у сучасному будівництві в житлових і комерційних приміщеннях. У підсвітці можливе використання світлодіодних ламп різної потужності та спектра.
Корпус світильника виготовлений із якісного пластику й алюмінію, світлодіоди закриті акриловим пластиком.
Переваги світильника:
Універсальність;
Легко встановлюється;
Сучасний дизайн;
Якісне покриття
Застосування світильника:
Подсветка стен;
Підсвітка картин;
Підсвітка статуй;
Підсвітка вітрин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maysun |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Світло-сірий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Діаметр | 90 мм |
- Ціна: 788 ₴



