

(Minimum 1000грн) LED прожектор PREMIUM VIDEX F2 30W 5000K AC / DC12-48V
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-F2-305G-12V
972,42 ₴
Показати оптові ціниont-size:16px"> Світлодіодний прожектор Videx — високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність із першої секунди роботи. Призначений для загального та декоративного освітлення архітектурних об'єктів, торгових майданчиків, рекламних щитів, створення світлових ефектів, освітлення відкритих територій приватних присад і промислових підприємств. Світлодіодний прожектор Videx — екологічна й економічна заміна ламп розжарювання й люмінесцентних ламп. Дає змогу заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації та високу стійкість до навантажень під час увімкнення та вимкнення. Не містить шкідливих речовин. an></p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 3900 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Вага | 650 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Джерело світла | Діоди |
| Світловіддача | 130 лм/Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 90 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 2.9 см |
| Висота | 19.72 см |
| Ширина | 17.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Матеріал корпусу. | Алюміній |
| Напруга | 12 V, 12V |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Технічні характеристики | |
| Напруга живлення | 12 В |
- Ціна: 972,42 ₴



