Накладний поворотний світлодіодний світильник Feron AL7720 білий 3500K
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
319 ₴
290 ₴
Показати оптові ціниНастінний світлодіодний світильник AL7720 на гнучкій ніжці, призначений для додаткового підсвічування.
Завдяки гнучкій ніжці світильник легко повертається в різні боки (360° в горизонтальній площині та 360° у вертикальній площині), що дає змогу легко керувати напрямком світлового потоку.
Світильник має вимикач, який вбудований в основу світильника, тому вам не доведеться встановлювати окремий вимикач для нього.
Високий індекс передавання кольору Ra> 80 дає змогу максимально реалістично та чітко передати колір освітлюваних предметів. Комфортне світло без пульсацій — коефіцієнт пульсації <5%. Світильник забезпечує економію електроенергії до 80%, порівнюючи з використанням аналогових світильників із галогенними.
Ресурс роботи 30 000 годин.

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Основні | |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Лампочки в комплекті | Так |
- Ціна: 290 ₴



