

Настінний світильник Feron AL5080 8W для картин і дзеркал
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
717 ₴
652 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник AL5080.
Використовується для підсвічування картин, дзеркал, а також може слугувати приліжковими підсвіткою або звичайним бра. Підходять для встановлення на стіну або меблі.
Має чималий ресурс роботи у 30000 годин завдяки використанню передових технологій виробництва й сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник — у ньому немає інфрачервоних променів на УФ-випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Світловий потік | 640 лм |
| Технічні характеристики | |
| Колір корпусу | Хром |
| Матеріал корпусу | Алюміній, пластик |
| Напруга | 230 |
| Розміри | 400*106*42mm |
| Колірна температура | 4000 K |
| Потужність | 8 W |
| Матеріал розсіювача | Матовий полікарбонат |
| Драйвер | В комплекті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 652 ₴



