


Підвісний світильник Sirius Delhi В N3749/1Н
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: N3749/1Н
1 228 ₴
728 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ont-size:16px">Ця люстра має діаметр 260 мм і висоту, яку можна регулювати від 200 мм до 800 мм. Це дає змогу настроювати висоту підвісу так, як вам зручно, щоб створити бажане освітлення та дизайн приміщення.
Підвіс виготовлений зі скла прозоро-золотого кольору та прикрашений металевими лініями чорного кольору, що створюють гарну геометричну гру. Цей вишуканий дизайн робить люстру не тільки джерелом світла, але й справжньою окрасою для вашого приміщення.
Люстри ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, артпростору, коворкінги, квесруми.
Лампи для світильника Ви можете вибрати самі, отже, Ви можете регулювати яскравість і колір світіння.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Sirius |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 см |
| Висота | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴



