Люстра светодиодная с пультом подвесная LUMINARIA MODENA 80W R 600/240 CHROME 220V IP20
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
3 660 ₴
Показать оптовые ценыСвітлодіодний світильник LUMINARIA MODENA 80W – це сучасне та яскраве джерело світла. Корпус LED світильника MODENA 80W складається з вигнутого алюмінієвого профілю, пофарбованого в хромований колір. В якості розсіювача використовується гнучкий матовий силікон. Витончена форма підвісної люстри MODENA 80W дозволяє застосовувати її в приміщеннях з класичним або сучасним дизайном.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA MODENA 80W має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника MODENA 80W можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра MODENA 80W – це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 25 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA MODENA 80W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Діаметр: 600 мм;
- Висота корпусу: 240 мм;
- Висота: max 1000 мм (може регулюватись);
- Вага: 2 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Максимальний світловий потік: 6400Lm;
- Площа освітлення: до 25 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | металл |
| Мощность лампы | 80 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Производитель | Luminaria |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | Планка |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Световой поток | 6400 лм |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Цвет арматуры (основания) | Хром |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 см |
| Высота | 24 см |
- Цена: 3 660 ₴



