Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA AURORA DOUBLE 60W має витончену форму, за рахунок чого він надає легкість будь-якому інтер'єру. Корпус LED світильника AURORA DOUBLE 60W виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил. Приваблива форма стельової люстри AURORA DOUBLE 60W дозволяє застосовувати її в інтер'єрах, як з сучасним, так і класичним дизайном.
Освітлення
Стельовий світильник LUMINARIA AURORA DOUBLE 60W — це яскрава і сучасна заміна звичайній люстрі. Завдяки передовим LED технологіям і якісним матеріалам, світильник AURORA DOUBLE 60W здатний належним чином освітити приміщення площею до 25 м². Світильник має комбіноване світло, а саме, холодне біле зовні та тепле біле всередині (3000+6500К). LED люстра AURORA DOUBLE 60W прекрасно підійде для освітлення спальні, кухні, вітальні або передпокою.
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA AURORA DOUBLE 60W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Особливості
- Без пульта ДУ
- Температура світла: 3000+6500К
- Світловий потік: 6000Лм
- Тип монтажу: Монтажна планка
- Колір корпусу: Білий
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір розсіювача: Білий матовий
- Матеріал розсіювача: Акрил
- Площа освітлення: до 25 м²
- Гарантія 24 місяці
- Післягарантійне обслуговування
Розмір і вага
- Діаметр: 575 мм
- Висота: 80 мм
- Розмір основи: 190*190*30 мм
- Вага: 1,3 кг
Комплектація
- Світильник
- Кріплення
- Упаковка
- Технічна документація
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | алюминий |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Белый |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Производитель | Luminaria |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 57 см |
| Высота | 8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Световой поток, lm | 6000 |
| Светоотдача | 100 лм/вт |
| Форма | Круглый |
- Цена: 1 467 ₴












